Чому ваша посмішка не допоможе вберегтись від коронавірусу?

Валерія ІвановаВалерія Іванова
Понеділок, 1 червня 2020, 13:54

Твердження: високі вібрації лікують коронавірус, а у людей з низькими вібраціями більше шансів інфікуватися COVID-19. 

Деталі: У відеороликах на Youtube-платформі автори стверджують, що аби вилікувати коронавірус, потрібно "усвідомлено підвищувати свої вібрації".

Водночас у соціальній мережі Instagram, на персональній сторінці російської лікарки з'явилася інформація про те, що "позитивні емоції" лікують коронавірус, а негативні — сприяють його поширенню. Інформацію почали розповсюджувати у месенджерах Viber та Whatsapp і передруковувати в  українських ЗМІ.  

Спростування: Прихильники теорії "позитивних вібрацій" стверджують, що "коронавірус, як і будь-який інший вірус — це низьковібраційна сутність з закритою магнітною системою." 

Так як тіло "душевної людини" вібрує у вищих частотах, вірус для неї начебто не є небезпекою. Аби не стати жертвою пандемії автори фейку  рекомендують "вібрувати у вищих частотах", тобто позитивно мислити і відчувати такі емоції як: подяка, великодушність, відчуття єдності, співчуття та інше. 

Водночас негативні емоції начебто збільшують ймовірність того, що ви "впадете у низькі чистоти". Відчуваючи страх, біль, гнів, ви начебто більше ризикуєте  інфікуватись коронавірусом. 

Насправді ж, жодна із цих теорій не підтверджується науковими  дослідженнями.

Вібрація — це механічне явище, де коливання відбуваються навколо точки рівноваги. 

Вібрації у тілі людини утворюються напруженням м'язів. До прикладу,  голосові зв’язки вібрують, коли людина говорить чи співає. 

Теорія про те, що вірус є "низьковібраційною сутністю, яку нейтралізують високі частоти вібрації людського тіла" — не більше, ніж просто вигадка. 

Також немає жодного наукового дослідження, яке б підтвердило зв'язок між настроєм людини та вібраціями її тіла. 

Тож, на жаль, гарний настрій не убезпечить вас від СOVID-19. Щоправда,  хороша новина — поганий настрій не гарантує зараження. 

І хоч справа не в емоціях, все ж зберігайте спокій, користуйтеся масками, рукавичками і тримайте дистанцію. 

Проект FAKEPALM розвінчує фейки про COVID-19. Якщо ти  зауважив сумнівну інформацію про коронавірус чи карантин, надішли її за адресою [email protected] і ми обов’язково її перевіримо.   powered by lun.ua
Реклама:
Реклама:
Володимир Киян: Люди, що під час карантину їли й пили у "Велюрах", приходили до барбер-шопів
Як розповсюджуються фейки про експерименти уряду над людьми під час пандемії
Чому вакцина з кров'ю Назарбаєва не допоможе від коронавірусу? 
Радянська розвідниця: Через багато карантинів я пройшла у своєму житті, але ніколи ще не бачила, щоб це торкнулось усього світу
Усі публікації