Як Лукашенко допомогу Світового банку на боротьбу із коронавірусом видавав за "обмін досвідом" 

Валерія ІвановаВалерія Іванова
Неділя, 21 червня 2020, 13:52

Як Лукашенко допомогу Світового банку на боротьбу із коронавірусом видавав за "обмін досвідом" 

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, під час робочої поїздки до міста Гродно, повідомив, що Світовий банк планує викупити у Білорусі досвід боротьби з коронавірусом за 300 мільйонів доларів: 

"Світовий банк ... Спочатку ми домовлялися, щоб вони нам надали підтримку десь 90 мільйонів доларів, зараз подивилися: цікавий досвід Білорусі, дайте нам досвід, ми готові вас профінансувати аж під 300 мільйонів доларів. Я кажу Міністру охорони здоров'я   ну добре продамо цей досвід за 300 мільйонів. Це ж надбання всього світу. Нехай дивляться, як ми працюємо". 

Спростування: Ані Світовий банк, ані будь-яка інша міжнародна фінансова інституція не пропонували президенту Білорусі заплатити за досвід у боротьбі з COVID-19. 

Насправді білоруське представництво Світового банку неодноразово закликало уряд Білорусі дотримуватись рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я  і запровадити карантинні заходи на час пандемії. 

Після заяви Лукашенка про "викуп досвіду" голова представництва Світового банку в Білорусі, Алекс Кремер повідомив"Всесвітній банк закликає білоруську владу виконувати рекомендації ВООЗ щодо дистанціювання: відкласти масові заходи, скоротити фізичну присутність на робочих місцях і в навчальних закладах, а також скоротити кількість переміщень, які не мають обов’язкового характеру".

Також він додав, що Світовий банк планує надати фінансування на лікування білорусів від  COVID-19. 

Поширення коронавірусу у Білорусі стало одним із найвищих у Європі. Нині у країні виявлено 56 657 інфікованих. 

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко запевняв, що суворі обмеження інших країн це "психоз"powered by lun.ua
Реклама:
Реклама:
МОЗ вважає "Ремдесивір" дієвим проти коронавірусу?
Цілющий відбілювач, баранячий жир та затримка дихання: топ фейків тижня про лікування COVID-19 
Це як на передовій: спочатку боїшся панічно, а потім ти розумієш, чого боїшся – мер, який перехворів на COVID-19
Володимир Киян: Люди, що під час карантину їли й пили у "Велюрах", приходили до барбер-шопів
Усі публікації