Рівне. На COVID-19 захворіли працівники апеляційного суду

П'ятниця, 22 травня 2020, 17:38

Коронавірус виявили у п’яти працівників Рівненського апеляційного суду. Раніше анонімний Телеграм-канал писав, що передача інфекції відбулася від працівника СБУ. Однак в установі це спростовують.

Джерело: Голова суду Олег Полюхович у коментарі "Суспільному".

Пряма мова: "Дійсно, є працівниця режимно-секретного органу. Але там (у Телеграм-каналі — УП) написано, що це буцімто нам принесли працівники СБУ. Я би так не говорив, тому що не можна встановити на сьогодні, хто носій. Можливо, я носій чи ви, ця хвороба невивчена і невідомо, як вона і в кого проявляється".

Деталі: За інформацією голови суду, на COVID-19 захворіли працівниця режимно-секретного органу, помічник судді, працівниця канцелярії та два технічних працівники.

З п’яти хворих одна особа перебуває в лікарні, оскільки має супутні захворювання. Решта — на самоізоляції.

Приміщення суду після виявлення коронавірусу продезінфікували. Чи будуть тестувати співробітників установи — вирішуватимуть наступного тижня.

"Якщо перевіряти, то — весь колектив. Але ці тести, вони ж недешеві, то витрачати кошти на 80 чоловік. І ще мало часу пройшло, щоб вони показали точні результати. Ми поки що радились і вирішили, що будемо чекати наступного тижня, дивитись, яка буде ситуація і просити Бога, щоб всі були здорові", — додав Олег Полюхович.

Передісторія: Станом на 22 травня на Рівненщині підтверджено 1323 випадки COVID-19. Область увійшла до 12 регіонів України, які, за даними МОЗ, виявились не готовими до послаблення карантину.