У 13 регіонах можуть посилити карантин

Субота, 27 червня 2020, 15:06

У Києві та 12 областях України можуть посилити карантинні обмеження. Це може стосуватися роботи транспорту, спортивних закладів та дитсадків.

Джерело: Максим Степанов під час брифінгу.

Пряма мова: "В умовах адаптивного карантину ми побачили різке зростання в деяких областях, збільшення кількості нових випадків, погіршення динаміки, різке заповнення ліжок в лікарнях, виділених під COVID-19. Тобто, ті критерії, які у нас визначені в постанові, перебільшені по 13 областях нашої країни – це і західні області, і місто Київ. Тому буде відповідне подання від головних санітарних лікарів областей на регіональні комісії ТЕБ та НС, які прийматимуть рішення про посилення карантинних заходів на території того чи іншого регіону".

Деталі: Станом на 26 червня епідеміологічна ситуація не відповідала цільовим показникам у Києві, Волинській, Донецькій, Закарпатській, Київській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Передісторія: Станом на ранок 20 червня в Україні зареєстровано 42 065 випадків коронавірусної хвороби.powered by lun.ua
Реклама:
Реклама: