На Волині, попри рекомендації МОЗ, пом'якшено карантин

Середа, 15 липня 2020, 19:47

Регіональна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про скасування деяких карантинних обмежень.

Джерело: Волинь ОДА. 

Пряма мова: "За поданням головного санітарного лікаря області, враховуючи епідситуацію та постанову КМУ №588 від 8 липня 2020 року, члени комісії проголосували за деякі пом’якшення карантинних норм. 

Зокрема, дозволено пасажирські перевезення міжобласного, міжміського, приміського сполучення та відвідування дошкільних закладів. Окрім того, скасовано обмеження щодо роботи закладів розміщення (бази відпочинку, санаторії тощо). Однак, важливою умовою залишається обов’язкове дотриманням вимог, що встановлені головним санітарним лікарем України.

Також взято до виконання вимоги постанови КМУ №588 щодо пом’якшення карантинних вимог для розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування (кінотеатрів, ресторанів, кафе, барів тощо). Вищеперерахованим закладам дозволено працювати з 7.00 до 23.00".

Деталі: Як повідомила головна санітарна лікарка Волині Наталія Янко, упродовж останнього тижня в області спостерігається тенденція до зниження захворюваності. Так, показник динаміки випадків інфікування набув сталої тенденції до зниження і на сьогодні складає мінус 22,6 % (при рекомендованому не більше +10 %). Кількість інфікувань за останній тиждень зменшилась на 30 %. Середній показник захворюваності в області зменшився до 28,3 на 100 тис. населення.

Водночас, за критеріями, встановленими МОЗ, Волинь не може пом‘якшити карантин.

Передісторія: На Волині за останню добу виявили 37 нових випадків коронавірусу. Загалом в області вже 3117 випадків хвороби. powered by lun.ua
Реклама:
Реклама: