На Київщині обмежать роботу розважальних закладів

Четвер, 16 липня 2020, 21:33
Фото: Київська ОДА

У Київській області від завтра, 17 липня, почнуть діяти жорсткіші карантинні обмеження. Таке рішення ухвалила регіональна комісія з питань ТЕБ та НС. 

Джерело: Київська ОДА.

Пряма мова: "З урахуванням оцінки епідемічної ситуації у Київській області комісія вирішила з 17 липня обмежити: проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) з наповненістю менше 50 відсотків стаціонарно розміщених місць для сидіння та/або менше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі; час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності обмежити з 23-ї та до 7-ї години".

Деталі: Крім того, в області обіцяють посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів під час перевезень, роботи закладів громадського харчування та нічних розважальних закладів. 

Передісторія: У Києві тривають рейди поліції та Держспоживслужби, які перевіряють дотримання карантинних норм у закладах. Під час перевірок призупинили роботу кількох столичних нічних клубів. powered by lun.ua
Реклама:
Реклама: