Медзаклади у Львові заповнені майже на 95 %

П'ятниця, 3 липня 2020, 18:07

Є певна стабілізація, але це не означає, що захворюваність на коронавірус спадає.

Джерело: Видання "Гал-інфо" з посиланням на коментар керівника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба.

Пряма мова: "Ми впродовж останніх днів спостерігаємо достатньо високу кількість виявлених позитивних результатів у пацієнтів по Львівській області. Зокрема, за цю добу в нас зареєстровано 152 нових випадки, з них 54 — по місту Львову. Це нас певною мірою тішить, тому що впродовж останнього тижня, як правило, в нас показник коливається на рівні 46, 32, 31 випадків, сьогодні — 54. Якщо в попередні тижні в нас було 70, 80 і навіть 100 випадків, то зараз ми бачимо певну стабілізацію. 

Але це не означає, що ситуація пішла на спад, тому що в наші стаціонари дуже багато пацієнтів поступають щодня, в нас фактично заповненість сьогодні в міських установах становить 95 %. І хоча ми виписуємо кожен день пацієнтів, але в той же час рівно стільки ж до нас і поступає".

Деталі: За словами Володимира Зуба, в лікарні швидкої допомоги перебуває 70 осіб з  коронавірусом, з них п`ять — у реанімації, чотири — на апараті штучної вентиляції легень. В Першій лікарні — понад 80 осіб, і ще 70 — перебуває у Восьмій міській лікарні. 

"Тому ситуація залишається напруженою, і я хотів би ще раз звернутися до наших мешканців і сказати про те, що маски залишаються обов’язковими, соціальна дистанція — обов’язкова, уникати скупчень людей — обов’язково. Сьогодні опубліковано багато досліджень про ефективність масок — вони реально захищають від поширення інфекції. Цих правил треба дотримуватися у транспорті, в магазинах, в місцях, де перебувають люди, на спортивних майданчиках", — наголосив начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Передісторія: Станом на ранок 3 липня у Львові та на Львівщині 5882 підтверджені   випадки інфікування COVID-19. З них 873 людини одужали, 157 — померли.powered by lun.ua
Реклама:
Реклама: