Родина загиблого онкохірурга з Франківська отримає півтора мільйони гривень допомоги

П'ятниця, 31 липня 2020, 17:15

Завідувач відділенням Прикарпатського клінічного онкологічного центру Ігоря Закала помер від ускладнень COVID-19 у травні. 

Джерело: Фонд соціального страхування України.

Пряма мова: "Для родини завідувача диспансерного відділення з Івано-Франківщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету. Допомога була перерахована Фондом 30 липня. Кошти надійдуть на рахунок сім’ї упродовж декількох банківських днів".

Деталі: Загалом Фонд соцстраху профінансував такі державні допомоги для п’ятьох родин медичних працівників.

Також станом на 30 липня ФССУ профінансував одноразові допомоги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у розмірі 210 тисяч 200 гривень для шести родин, чиї близькі померли внаслідок інфікування коронавірусом під час виконання професійних обов'язків.

Передісторія: Ігор Закала захворів на COVID-19 ще у квітні. Через погіршення стану здоров'я, його підключили до апарату штучної вентиляції легень.

Закала завідував диспансерним відділенням, мав вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "онкохірургія".powered by lun.ua
Реклама:
Реклама: