На Львівщині люди часто інфікуються на COVID-19 у церквах

П'ятниця, 31 липня 2020, 19:02

Такий результат епідеміологічних досліджень.

Джерело: Видання "Високий замок" із посиланням на Подання  Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України на заступника голови Львівської ОДА Івана Собка. 

Деталі: У Поданні йдеться, зокрема, про те, що аналіз епідемічної ситуації щодо захворюваності коронавірусною інфекцією COVID-19 свідчить про те, що крім іншого, ймовірним джерелом інфікування може бути перебування людей у церквах під час богослужінь та непоодинокі випадки зараження цією хворобою церковнослужителів.

Наприклад, у  Жовківському районі захворіло п’ять священників у п’яти населених пунктах (у селах Боянець, Монастирок, Крехів, Деревня, Сопошин), які ймовірно стали причиною інфікування ще 35 контактних осіб. У п’яти населених пунктах Яворівського району захворіло шість церковнослужителів. Контактних осіб було сорок чотири, троє з яких вже хворі. У Самбірському районі та у місті Самборі захворіли чотири священники.

Епідеміологи зазначають, що недотримання соціальної дистанції у церквах під час богослужінь, відсутність масок, і взагалі перебування у закритій церкві одночасно великої кількості людей, серед яких можуть бути носії вірусу, які його поширюють, — причина поширення коронавірусу.

 
 

Передісторія: 30 липня COVID-19 виявили у Святоуспенській  Унівській Лаврі УГКЦ, вона закривається на карантин.powered by lun.ua
Реклама:
Реклама: