Запорізька область. Протиепідемічних норм не дотримується майже кожен другий перевірений заклад

Вівторок, 7 липня 2020, 19:29

Минулого тижня, за участю спеціалістів служби, в області здійснено 677 перевірок. 

Джерело: Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Пряма мова: "Зокрема, поширеними недоліками є: недотримання "маскового режиму" та соціальної дистанції, відсутнє маркування щодо її дотримання, відсутні дані про проведення температурного скринінгу працівників, не організовані місця для обробки рук антисептиком, відсутні запаси засобів індивідуального захисту та інші.

Найбільше порушень встановлено: на об'єктах торгівлі продовольчими товарами – 66% від перевірених, закладах громадського харчування – 61%, закладах оздоровлення та відпочинку для дорослих – 51%, агропродовольчих ринках – 50 %. Крім того реєструються порушення в перукарнях та салонах краси, магазинах торгівлі непродовольчими товарами".

Деталі: За результатами перевірок на порушників-суб'єктів господарювання складено понад 120 протоколів, надано майже 400 приписів (пропозицій), надіслано більш ніж 340 інформаційних повідомлень до органів місцевої влади та Національної поліції для відповідного реагування.

Передісторія: 7 липня у Запоріжжі коронавірус зафіксували у чоловіка, який два дні тому прибув в Україну з Туреччини.powered by lun.ua
Реклама:
Реклама: