Львівщина знову не готова до послаблення карантину

Середа, 8 липня 2020, 11:46

Львівщина знову не може пом'якшувати карантин. Натомість із переліку регіонів, які не готові до послаблення, вийшла Чернігівська область.

Джерело: МОЗ.

Деталі: У Рівненській, Львівській, Волинській та Івано-Франківській областях перевищений відсоток виявлення нових випадків хвороби. У Тернопільській – не відповідає нормі динаміка захворюваності на COVID-19. Обидва ці показники перевищені на Харківщині.

На Одещині – недостатнє охоплення тестуванням на коронавірус.

У Закарпатській області перевищено показник заповненості ліжок для пацієнтів з COVID-19. Крім того, в області також завеликий відсоток виявлення хвороби.

Одразу три показники все ще не відповідають умовам пом'якшення карантину на Донеччині. Йдеться про відсоток виявлення, динаміку коронавірусу та охоплення тестуванням.

Передісторія: Для того, щоб пом'якшити карантинні обмеження, області повинні відповідати чотирьом цільовим показникам. Заповненість ліжок не повинна перевищувати 50%, відсоток виявлення нових випадків інфекції – 11%, динаміка приросту – не більше 10%. Крім того, за добу в регіоні мають провести щонайменше 24 тестування на 100 тисяч населення.powered by lun.ua
Реклама:
Реклама: